ژل رووفیل Revofil نخستین ژل تزریقی با بیومیمتیک پپتید و راهکار و شیوه ای عالی و مطلوب جهت جوان سازی پوست ، شکل دهی و حالت دهی صورت و اصلاح وضعیت ظاهری قسمت های مختلف صورت و اندام ها تولید و به بازار عرضه شده است.

ژل رووفیل دربردارنده ی تراکم بسیار زیادی از اسید هیالورونیک آزاد می باشد و در عوض PBS در میان ذره های هیالورونیک اسید با اتصال همبر ، به پپتید وصل و به آن می چسبد که میزان ماندگاری و دوام اسیدهای هیالورونیک را بالا می برد و یک ماده ی بی عارضه و مطمئن با مواد و ساختار طبیعی است.

رووفیل میزان هیالورونیک اسید و کلاژن را در بافت هدف بیشتر می کند که این امر موجب سفتی و پرشدگی و صاف شدن پوست می گردد. این موضوع در ژل لب رووفیل هم وجود دارد. عموماً فن آوری بیومیمتیک پپتید سبب افزایش الاستیسیته و گرانروی ، بالا رفتن مدت زمان ماندگاری و قابلیت حالت دهی به اندام ها و بافت های صورت و تزریق راحت و ملایم ژل هیالورونیک اسید می گردد.

این شیوه ی درمانی دربرگیرنده ی تزریق راحت و ایمن با جزئی ترین جای جراحت و خراشیدگی بر روی پوست می باشد. همچنین بعد از تزریق ژل رووفیل فرد می تواند در مدت زمان کوتاهی کارهای روزانه ی خویش را از سر گرفته و دوره ی نقاهت را به سرعت طی کند. ژل لب رووفیل هم همین ویژگی را دارد.

ژل رووفیل اثرات مستقیم و چشمگیری را بر روی تولید کلاژن و تبدیل و ساختن هیالورونیک اسید در فیبروبلاست های انسانی و پایداری زیادتر در مقابل آنزیم ها را نمایان ساخته است که نشان از دوام و پایداری بسیار زیاد آن در بافت و اندام های تزریق شده دارد و با به کارگیری مواد و آمیزه های فعال خود سبب ترمیم و کاهش خطوط و چین های صورت ، جوان سازی و شادابی و نرمی پوست و چهره ای زیبا و جوان و طبیعی را برای فرد به ارمغان می آورد.

ویژگی انواع ژل های رووفیل

رووفیل فاین

نوع ژل رووفیل فاین جهت رفع چین ها و خطوط ظریف وسطحس پوست قابل استفاده و موثر است و همه ی خطوط و فرورفتگی ها و چین های ریز و کم عمق پوست صورت را پر می سازد.

سوزن ظریف و کوچک آن که به صورت زیرجلدی در لایه ی نخست پوست تزریق می گردد ، تزریق آسان و ساده ای را برای افراد متقاضی مهیا می سازد.

مدت زمان دوام و پایداری و ماندگاری رووفیل فاین به صورت متوسط ۱۰ ماه می باشد.

ماندگاری ژل ها و فیلرهای تزریقی مانند ژل رووفیل به چند فاکتور وابسته است که عبارتند از:
جنس و نوع پوست فرد ، سن بیمار ، نواحی و بافت های موردنظر ، نحوه تزریق و میزان دوز ژل تزریقی.

رووفیل پلاس

ژل روفیل پلاس شیوه و متد ساده ای به منظور حجم دهی و پرکنندگی اندام ها و بافت های صورت و رفع خطوط و چین ها و فرورفتگی های به نسبت عمیق پوست می باشد.

رووفیل پلاس برای تزریق در قسمت های رفع خطوط خنده ، خطوط اخم ، خطوط عمودی دور لب ، برجسته سازی و حجم دهی لب ها و گونه ها ، چانه و نواحی زیرچانه کاربرد و اثربخشی مطلوبی دارد.

ژل رووفیل پلاس با استفاده از سوزن های ظریف و کوچکی به صورت زیرجلدی در لایه ی دوم پوست بیمار تزریق می گردد.

مدت زمان دوام و پایداری رووفیل پلاس به صورت متوسط ۱۲ ماه می باشد.

رووفیل اولترا

ژل زووفیل اولترا جهت حجم دهی و برجسته سازی بافت ها و اندام ها و رفع خطوط و فرورفتگی و چروک های عمیق پوست اثربخشی مطلوبی دارد.

رووفیل اولترا برای تزریق در قسمت های نظیر حجم دهی لب ها ، رفع خطوط خنده و خطوط اطراف لب ، رفع خطوط پیشانی ، پرکنندگی و برجستگی گونه ، بهبود ظاهر چانه و فک و فرم دهی به آن ها و اصلاح وضعیت ظاهری بدن و قسمت های مختلف آن کاربرد دارد. رووفیل اولترا با استفاده از سوزن های بسیار نازکی به صورت زیرجلدی در لایه های ضخیم و عمیق پوست تزریق می گردد. مدت زمان دوام و ماندگاری رووفیل اولترا به صورت متوسط ۱۲ ماه می باشد.

ژل رووفیل آکواشاین

متد نوینی در معالجه و رفع پیری پوست با هیالورونیک اسید بدون اتصال متقاطع و همراه با ترکیبات جوان سازی پوست می باشد. آکواشاین یک فراورده ی مزوتراپی جوان سازی پوست می باشد که از موادی نظیر هیالورونیک اسید ، اسیدهای آمینه و مولتی ویتامین ها استخراج و ساخته شده است.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در whatsapp