از زمان تولید بوتولینوم نوع A شرکت مدی توکس در سال ۲۰۰۶ با نام های تجاری: Neuronox ، Siax ، Botulift ، Cunox ، Acebloc و Meditoxin مدی توکس رشد چشمگیری داشته است. محصولات مدی توکس در بیش از ۲۳ کشور جهان مجوز مصرف گرفته اند. مدی توکس از سال ۲۰۰۹ به حدود ۴۰ درصد از سهم بازار در کره رسیده و انتظار می رود که با توجه به شاخص های گوناگون حتی افزایش بیشتری داشته باشد. بازار جهانی توکسین بوتولینوم همچنان در حال رشد است و انتظار می رود که نه تنها در بازار زیبایی شناسی پزشکی بلکه در بازار درمانی نیز گسترش یابد. مدی توکس با سهم بازار جهانی بالا، جهان را با مزایای سم بوتولینوم آشنا می کند.

اثرات نورونوکس در زمینه های زیبایی و درمانی در طی مطالعات زیادی اثبات گشته و این نوع بوتاکس کره ای می تواند به درمان خطوط اخم، افتادگی پلک، کاهش چین و چروک های صورت و کاهش فعالیت های عضلانی کمک نماید. اثرات درمانی این محصول شامل درمان بلفارواسپاسم، انقباض های عضلانی ناخواسته، سردردهای میگرنی،  استرابیسم ( چپ بودن چشم ها)، دیستونی گردن  و دندان قروچه است.

  • درمان اسپاسم غیرطبیعی‌ پلک (بلفارو اسپاسم‌) در بزرگسالان بالای ۱۸ سال
  • برای درمان بدشکلی های پا به علت اسپاسم در بیماران فلج مغزی کودکان ۲ ساله و بالاتر
  • برای بهبود موقت خطوط اخم متوسط ​​تا شدید که مربوط به چین و چروک عضلات ابرو (عضله اخم) و یا فعالیت عضله هرمی بینی در بزرگسالان بین ۲۰ تا ۶۵ سال می باشد.
  • اسپاسم های عضلانی: اسپاسم های عضلانی در ناحیه فوقانی بدن مربوط به سکته مغزی در افراد ۲۰ ساله یا بیشتر.
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در whatsapp