رضایت بیمار و اعتماد پزشک اهمیت بالایی دارند. بیماران همیشه توقع نتایج زیبایی طبیعی تر و پایدار تری دارند و پزشکان به‌دنبال جدیدترین نوآوری‌های درمانی هستند تا نیازهای روزافزون بیماران خود را پاسخگو باشند. در نتیجه، ایمنی محصول، آموزش پزشک و نوآوری در محصولات، در تضمین رسیدن مشتری به نتایج دلخواه خود اموری حیاتی محسوب می‌شوند.

از زمان تأسیس شرکت سینکلر در ۱۹۷۱، تمرکز آن همیشه بر توسعه روش‌هایی درمانی بوده که ابزارهای مناسبی برای پاسخگویی بهتر متخصصین سلامت به نیازهای بیماران خود در اختیار آنان بگذارد. بر اساس پایه ای در درماتولوژی، سینکلر مجموعه ای درمانی را توسعه داد که راهکارهایی برای بیماری‌های پوستی مانند آکنه، جای زخم، سوختگی شدید، درماتیت و هیپرپیگمانتاسیون ارائه می‌کرد. در نتیجه این تجربه، سینکلر همیشه در شاخه درماتولوژی، یک متخصص پوست در نظر گرفته می‌شود.

بر اساس این پایه در درماتولوژی، با برنامه‌ای بسیار متمایز و نوآورانه مبتنی بر بهبود کیفیت پوست، شکل صورت و حجم‌دهی از طریق تحریک ساخت کلاژن و لیفتینگ پوست بدون جراحی، سینکلر وارد صنعت زیبایی شده است.

امروزه سینکلر خود را وقف ارائه درمان‌های زیبایی مؤثر، ایمن و بدون نیاز به جراحی به پزشکان کرده است تا آن‌ها بتوانند با کمترین زمان ریکاوری بیمار، نیازهای او را رفع کنند.

اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در twitter
اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در email
اشتراک گذاری در google
اشتراک گذاری در whatsapp